Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Au pairnek csak azok mennek...

Au pairnek csak azok mennek akiket nem vettek fel egyetemre/fősulira?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát vagy aki már elvégezte és nem kap munkát. akit felvesznek az nemhiszem, hogy fogja magát, és inkább elmegy aupairnek, annak semmi értelme nincsen, hülyeség.
2009. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor en vagyok a hulyeseg elo szobra. :) 464 ponttal felvettek az elso helyre, ehelyett en au pairnek jottem, es abszolut nem bantam meg, van benne racio, nem is keves. Mindjart letelik az 1 evem, aztan hazamegyek, es egyetemre fogok jarni. Csak nyertem ezzel a projekttel.
2009. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
eslő vagyok: én ha egyszer elmennék dolgozni, tuti nem lenne lelkieről tovább TANULNI.. :S szerintem le kell tudni a tanulást minél hamarabb, aztán jöhet a többi :) Dehát mindenki másképp "működik" :)
2009. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jo ez az egy ev rapihenes a nagy tanulasra (erettsegi), most ugy erzem, kepes lennek meg legalabb 10 evig az iskolapadban gornyedni, teljesen feltoltodtem. Raadasul szerintem az ilyet fiatalon kell csinalni, arrol nem is beszelve, hogy diplomaskent kifejezetten rossz otletnek tartom az au pairkedest.
2009. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Mi az az au pair?
2009. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az au pair olyan fiatal lány(vagy fiu) aki elmegy külföldre egy családhoz. ott vigyáz a gyerekekre, takarit, föz meg ilyenek. és közbe gyakorolja az ország nyelvét.
2009. júl. 6. 15:30
 7/12 A kérdező kommentje:
am én is szeretnék majd au pair lenni, de egyetemre is mindenképpen szeretnék járni, és szerintem fel is fognak venni, mert kitünő tanuló vagyok. de viszont télleg nagyon szeretnék au pair lenni, arra gondoltam hogy érettségi után megyek egy évre, utána meg egyetemre. ez lehetséges?
2009. júl. 6. 15:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetseges, en is ezt csinalom. Sokkal jobban jarsz, ha egyetem elott hagysz ki egy evet. Semmirol sem fogsz lemaradni. Megeri.
2009. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ok.:) köszii
2009. júl. 7. 14:08
 10/12 anonim válasza:
Nem. Én a kzépiskolás éveim alatt mentem au pair-nek. A nyári szünetben tettem. :D A kellemest a hasznossal.
2010. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!