Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kössem be a mágneskapcs...

Hogyan kössem be a mágneskapcsolót?

Figyelt kérdés

Adott egy DI 0-52-es tipusú mágneskapcsoló...


Nyomógombbal kellene megoldani,öntartással és egy motort vezérelni vele!


Ez eddig okéés, elis kezdtem ugye a ki gombot sorba a mágneskapcsoló tekercsével, a be gombot pedig párhuzamosan..


Igen ám de az öntartást ugye így nem tartja meg :D


Úgy tudom vmit átkellene hidalni hogy megtartsa,csak már nem tudom mit :)


Ebben kellene segítség! ^^



2012. jún. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

tónikám, a be gombot is sorba kell kötni a tekerccsel, és egyben az egyik NO kontaktussal párhuzamosan. Ez utóbbi fogja fenntartani a vezérlést, amikor elengeded a gombot.

hol is vagy te villanyszerelő? mert oda nem megyek...

2012. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Helyesbítem, Tanuló vok! :D Sorry x3 De am kösz!
2012. jún. 19. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

a ki gombot sorba kell kötni a bekapcsolóval és a bekapcsológomb nem táp felőli oldalt viszed az A1-re

egy záró érintkezőhöz áthidalod az A1-et a mások felét meg a bekapcsológomb táp felőli oldalára

2013. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hogy lehetsz így villanyszerelő nem tudsz egy egyszerű motorindítást megcsinálni????

mi lenne veled forgás irány váltásnál?dinamikus fékkel??

2013. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 razol98 válasza:

A válasz ugyan elhangzott, de nem értem ezt a negatív hozzállást.

Miért kell "kontárnak hívni egy tanulót?

Még nekem is néha feladja a leckét egy két dolog 10 éves tapasztalattal. Hozzáteszem a mai szakiskolák meg sem közelìtik a régi szinvonalat. De ennek ellenére legalább próbálkozik. Ti is tudjátok hogy a villanyszerelésnek rengeteg ágazata van. Én Démász partner szereleőként kezdtem kezdtem. Profin mászok oszlopot, pontosan tudom hogyan kellegy 10Kv-os hálozatot szakszerűen építeni. Aki vezérlés technikával kezd, az meg az én munkámat nem tudná elvégezni elsőre. De ez egy ilyen szakma nem? Aki ezt nem érti, az nem is szakmabeli.

2015. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!