Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diszkalkulia tesztet hol...

Diszkalkulia tesztet hol lehet csináltatni?

Figyelt kérdés

SZOLNOKON van lehetőség erre? Fogalmam sincs ezek elvégzésre hol lenne lehetőség.

Soha nem ment a matek, amikor tanultam a dolgozatra 3 óra hosszát akkor is 1-es lett. Ha gyakorlok tanárral 2-3 feladatot és jól megy egy bizonyos témában és ugyanebből a témából írunk, természetesen a feladatok egy kicsit különböznek, akkor már nem tudom megoldani. Tanárok szerint is rossz a logikám és szükségem lenne erre a papírra. Fizikából is úgy nem buktam, hogy a fogalmakból csont nélküli ötöst írtam, a számítások egyes lett. A matematikai dolgokból sose voltam jó, középsuliban buktam is, nem ismételtem, de buktam, és a matek minden évben gond, a többi 3-as, illetve 4-es. Nagyon fontos lenne ez nekem. Állítólag pótvizsgázni sem kellene, nem is menne, ha egész évben csak 1-esem volt matekból.

Eléggé kevés rá az esélyem, hogy átmenjek.



2012. jún. 11. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az iskolád szerint területileg illetékes nevelési tanácsadóban.
2012. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor jól veszem ki a szavaidból,hogy 12 éves korod előtt már érzékelted a nehézséget?


Abban a nevelési tanácsadóban,amelyhez:

a bejelentett lakcímed szerint tartozol és/vagy

az iskolád szerint tartozol.

2012. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Általánosban nem buktam, de már 5.-ben is 2-es voltam.

És akkoriban jobb kellet volna hogy legyen.

8.-ban majdnem megbuktam.

9.-ben épp hogy nem, 10.-ben igen és most is 11.-ben, csupán most annyi különbséggel hogy csak 1-es van matekból.

Fizikát már szerencsére nem tanítanak.

2012. jún. 12. 17:16
 4/5 anonim válasza:
Istenem, úgy örülök hogy ezt megtaláltam. Vagyis rossz szó, hogy örülök, csak úgy megkönnyebbültem. Én is teljesen így vagyok, általánosban 2-3mas voltam matekból, 9.ben megbuktam, 10-11ben épp hogy átmentem, ma derült ki hogy 12. ben ismét megbuktam (13.ig járjuk a gimit). Pedig egész évben jártam hetente külön matektanárhoz, bejártam a sulis tanárnőhöz is órán kívül, ott voltam délutánokat, tanórákon figyeltem, de semmit nem ért, 1 darab 3masom van egész évben, talán 6 darab kettes, és ennél is több egyes. Rengeteget szenvedtem a semmiért, pont mint te. :( Remélem megoldódnak most már a dolgaink, mert én ezt már nem bírom! Ahogy néztem a diszkalkulia tüneteit, egy az egyben rám lehet illeszteni, ahogy látom te is így vagy, csak az ország másik felén, így a hely keresésben sajnos nem tudok segíteni. Remélem nem baj hogy azért ideírtam, csak jó látni, hogy nem vagyok egyedül. :)
2012. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagy egyedül, hiába törtem magam a matekon sokszor, meg tanárokhoz is jártam, semmi eredménye és azzal jönnek hogy mert lusta vagyok. Úgyhogy készültem a dolgozatokra 2-3 órát és 15-20 feladatot is megcsináltam jól, amit a matek korep tanárok feladtak, a másiknap amikor a dolgozat elém került, újnak tűnt minden, pedig azokat gyakoroltam sokat és mindig így volt ez. :(
2012. jún. 14. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!