Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

közeleg az évvége, nekem meg minden összejött. Az év végi bizonyítványom nem tűnik rossznak, 9-es vagyok egy gimnáziumban, szinte mindenből 4-es, angolból 5-ös leszek, csak ugye ott van a fizika.(matekból és kémiából kettes leszek) Fizikából úgy állok, hogy egész évben van 3 kettesem és 3 egyesem. Most meg valószínű egyes lesz a dolgozatom, így ugye bukásra fogok állni. Csak nekem félévkor volt egy tz-m, ami egy ponton múlt, hogy nem lett hármas. A röhej pedig az, hogy az se hibából származott, hanem abból, hogy má képlettel számoltam ki egy feladatot, jó eredménnyel. Ezért nem tetszett a tanárnak, hogy nem azt használtam, amit leírtunk, hanem azt, amit tanárral vettem. Nos, ha most az 3-as lenne, akkor én nem buknék meg a közelgő egyessel. Az agyam az össz évre mégis azt mutatja, hogy nem szabadna megbuknom. Kérlek titeket, küldjetek segítséget.

üdv: Miklós



2012. jún. 6. 17:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!