Pofára osztályozás?

Figyelt kérdés

Magyarból mindig is jó voltam, és úgy számítottam, hogy emelt szinten fogok belőle érettségizni. Most, középiskolában folyton 3-ast kapok. Jelenleg tizenegyedikes vagyok, tanulok rendesen, a magatartásom sem rossz. Kicsit furcsa, amikor az ötösök olyat mondanak, hogy a XIX. század költői "valami dráma".

Vannak hasonló tapasztalataitok, ill. mit tudtok ajánlani?



2012. jún. 5. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet vele mit csinálni, egyetemen ez még durvább szokott lenni, sajnos el kell türni:(
2012. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk nagyon erősen jelen volt ez :(
2012. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valami felügyeleti szervnél (megyei oktatási mittom én kicsoda) panaszt lehet rá tenni.

Ha ez nem vezet eredményre, nem kell szívbajosnak lenni, hanem ha csak van rá lehetőséged, ott kell hagyni az iskolát, és a normálisabb másik helyen folytatni.

Akár még esti tagozaton is.

2013. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!