Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételinél mi a hézagom a...

Felvételinél mi a hézagom a befizetéssel?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem és felvételizem. Elektronikusan jelentkeztem, banki átutalással fizettem, és fel is töltöttem a print screenelt oldalt az átutalásról. Viszont mikor most több hét után felmentem (a bizi feltöltése miatt), már nem volt ott a dokumentuom között a befizetési díjról feltöltött dokumentumom (a többi nyelvvizsga stb ige, 'feldolgozva' felirattal.)


Segítenétek? megnéznétek, h ti (akik idén felvételiztek) ugyanilyen úton, ott van-e még a dok.? meg csak írtak volna, ha vmi baj van a befizetéssel, nem? :/



2012. jún. 5. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Kapnod kellett egy ún. regisztrációs csomagot postai úton... abban benne van, hogy mennyi a tartozásod. Elvileg 0 Ft-nak kell lennie... ha nem, akkor van baj.


Egyébként ne aggódj szerintem, csak simán eltávolították mert már nem kell... egyébként ha neten utaltál, tudtommal azt nem is kellett igazolni. De lehet hogy ez csak az OTP-s fizetésre vonatkozott.

2012. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!