Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénteken kellene Spanyol...

Pénteken kellene Spanyol érettségit írnom de nem tudok bemenni betegség miatt és van orvosi igazolásom. Akkor ezt ez érettségi most bebuktam és csak Októberben írhatom újra vagy van valami pótvizsga pár nappal később?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ha úgy döntök akkor mondhatom azt hogy én inkább nem is teszek Spanyol érettségit (Mert időközben rájöttem hogy nekem erre lehet nem is lesz szükségem)

2012. máj. 15. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt bebuktad.
2012. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem komoly betegség akk semmit se ér az igazolás (pl. megfázás, láz...)
2012. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Kisbetűvel, spanyol és október, egyik sem tulajdonnév. Ha csak alibibetegség, akkor gyógyulj meg péntekig. Ha komoly, akkor holnap délelőtt telefonálj be és keresd az illetékes igazgatóhelyettest. Be lehet adni egy kérvényt az igazgatónak, hogy az írásbelit is szóbelivel váltsad ki, ha csakugyan indokoltan hiányzol, és akkor lesz érettségid, de felvételi pontszámításra szakirányú továbbtanulásban alkalmatlan.
2012. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és nem, most már nem lehet visszakérni a babaruhát, a jelentkezés nem módosítható.
2012. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!