Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pontot lehet veszíteni a...

Hány pontot lehet veszíteni a német középszintű érettségiben, hogy 5-ös legyen?

Figyelt kérdés
Ha az első két összetevőben( az Olvasott szöveg értésében és a Nyelvhelyességben) összesen 5 hibám van, az túl sok?:S Meg még tuti lesz a Hallás utáni szövegértés-ben is.:/
2012. máj. 11. 16:22
 1/6 anonim válasza:
80%-ig 5-ös!
2012. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mennyi a max pont?
2012. máj. 11. 16:26
 3/6 anonim válasza:
én angolt írtam, ott 117 pont volt az írásbeli, de biztos vagyok benne, hogy a németnél is ugyanígy van! :) a szóbeli meg 33 pont!
2012. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor 24 pontot lehet veszteni, és még az is ötös? nem értem ezt az átszámítást.:S
2012. máj. 11. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban 117 pont volt (nem tudom pontosan, én jövőre érettségizek), akkor 94 pont fölött már nagyon jó! Mivel a 117-nek a 80%-a 93,6, szerintem ezt fölfelé kerekítik már!


Én azt gondolom, hogy nem sok az 5 hiba, még ha hozzájön a hallás utáni hibapontjai is. És egy jó szóbelivel még nagyon sokat tornázhatsz rajta.


Összességében 150 pontot kaphatsz (írásbeli+szóbeli), és mivel 80%-tól ötös, legalább 120 pontot kell elérned.

2012. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az ilyen embereken mindig csodálkozom... hogy jutottál te el az érettségiig, ha azt sem tudod hány pontos érettségi vagy legalább hol nézd meg?
2012. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!