Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a német érettségi?

Hogy sikerült a német érettségi?

Figyelt kérdés
Szerintetek a 3. Hörverstehen-nél be kellett azt X-elni, hogy ' was man in Italien schön findet' ?

2012. máj. 11. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen mert elmondta hogy szép acklilátás és ott az opera énekeseket kedveli meg ienek
2012. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem 5 hibám van a szövegértésben meg a nyelvhelyességben összesen. a hörverstehen-t még nem tudom. Amúgy én nem x-eltem be :D:S
2012. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is 5 pontot vesztettem..de a Hörverstehen utolsó feladatában miket kellett kb.x -elni ?
2012. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert 6-t lehetett és végülis előszőr úgy nyitott, hogy "számomra, mint zenész", de aztán már viszonylag általános dolgokat mondott el.


Én itt írtam: Németek véleménye, Olaszok véleménye, Mi szép Olaszországban, Miért akar hazamenni, Ki vezeti a boltot és Olaszok véleménye német kajáról.


Elég biztos vagyok benne, hogy jól sikerült ez a feladat.

2012. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én : olaszok véleménye a kajáról,miért akar haza menni,az utolsót is..meg fentről a 3.at is :D
2012. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én ugyanazokat X-eltem, mint kaosmagier.

De jó, akkor valószínűleg csak egy hibám van az egészben :))

(a nyelvtan részben nem tudtam az Expedition névelőjét. Órákig gondolkoztam rajta, és végül a rosszat jelöltem be..)

2012. máj. 11. 16:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam vele, hogy megcsináltam fele idő alatt az egészet aztán 5 percig gondolkoztam a névelőn...(Platznál is). Végül Platznál rosszul tippeltem, de szerencsére datív volt így nem jött elő, az Expeditiont pedig eltaláltam.
2012. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó neked :)


Pedig így utólag már tudom, hogy minden ion-végű die-s, kár hogy ott ez nem jutott eszembe..

2012. máj. 11. 16:44
 9/13 anonim ***** válasza:

én is az expeditionnál filóztam vagy 5 percet hogy mi is lehet a névelője,aztán a diet tippeltem mer azzal jobban hangzott és eltaláltam:DD

amúgy sztem baromi nehéz volt a többihez képest,összes érettségit megcsináltam 2006tól gyakorlásnak és pont ez volt a legnehezebb közülük:S

meg hörverstehennél a 2. feladatból alig értettem valamit úgy hadart az a gyökér csávó-.-

2012. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaja, ott én is bizonytalan voltam egy pontnál első hallgatás után, pedig én aztán 5-7 év TV nézésből tanultam meg németül.
2012. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!