Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem esszénél mire...

Történelem esszénél mire számítotok?

Figyelt kérdés

Mi az, amit ti jobban átolvastok? Tudom, hogy nem lehet kiszámítani, de még is, amit nem árt, ha elolvasunk így még a holnap előtt?

Pl a kidolgozott tételek?? Vagy olyan esszé kérdés nem igen lesz?



2012. máj. 8. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem a rendszerváltás, kádárkorszak, vagy a rákossi rendszer közül valamelyik tuti benne lesz...
2012. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szóbeli tételek, visszaköszönhetnek hosszú esszébe


2011ben hunyadi m jövedelem forrásai volt...

Most ha könnyű lesz az érettségi akkor: Náci Németország, nagy földrajzi felfedezések vagy világháborús téma.


ha szivatni akarnak: Teleki és Bethlen politikája, Nemzetiségi kérdés vagy Kiegyezés

2012. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az elsőnek üzenem hogy amiket mondott azok tavaly voltak :D



amúgy a bethlen, nemzetiségi kérdés, kiegyezést én is szivatósnak tartom, pont ezek azok amiket egyszerűen nem tudok megtanulni :D

2012. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor elmaradtam egy évvel! :D


Kérdező, akkor bocsi!


most már engem is NAGYON érdekel a többiek válasza. :D

2012. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nácis vagy világháborús jöhetne..:/ Még a földrajzi felfedezések is...de Bethlent én se akarok, pont ma mondtam bnőmnek, hogy ha az lesz...:/
2012. máj. 8. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Töritanárom szerint az Európai Unió keletkezése, és intézményeinek feladatai tuti benne lesz vmilyen ormában
2012. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én angol vagy francia forradalomra, esetleg Hollnadia létrejöttére, Földrajzi felfedezések, 1848-1849, Napóleon, Olasz fasizmus, Rákóczi, Eu


Eddig ezek a tippjeim, kicsi az esélye, hogy bármelyik bejön. Abból indultam ki, hogy ami benne van a szóbeli témakörökben, általában nem adnak belőlle esszét.

2012. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem ebbol a fasizmus meg a foldrajzi felfedezesek is tetelem.:)
2012. máj. 8. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon k*csög feladatok voltak.
2012. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát első részénél a 45ből kb 25 pontom lesz...aztán, hogy az esszéket mennyire fogja értékelni.

Én a levantei kereskedelmet, a népszövetséget és az ország három részre szakadását választottam.

2012. máj. 9. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!