Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy nevet ( Balassi )...

Sziszi1310 kérdése:

Ha egy nevet ( Balassi ) rosszul írok le érettségin, de egyébként minden más jó, még lehet 5-ös az írásbelim?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve . Ma írtam a magyar érettségit. Jó vagyok érvelésből, a helyesírásom is jó. Az összes időt kihasználtam, 4 és fél oldalt írtam az idei témához. Utána örültem hogy sikerült, de most eszembe jutott: lehet hogy Balassi nevét rosszul írtam le. Nem vagyok benne biztos. szerintetek ezzel nagyon sok pontot veszíthetek ? Légyszi ha valaki tud valamit segítsen ki . Köszönöm előre is a gyors válaszokat !
2012. máj. 7. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
1 hiba az -1 pont szerintem ez nem súlyos helyesírási hiba.ha többször is véted a költő nevét azért már nem vonnak több pontot. (ha az emlékezetem nem csal)
2012. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) igen én is ebben reménykedem XD
2012. máj. 7. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lenne, hogyha egy helyesírási hibával, már nem lehetne ötös. :D
2012. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jójó lehet kicsit túlturbózom, de félek hogy nem úgy sikerül ahogy szeretném XDXD Mert az eddigi próbaérveléseim mind kitűnőek voltak. gáz lenne ha pont most nem kapnám meg érte a jó jegyet :S XD
2012. máj. 7. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:

1-től 2 hibapontig nincs levonás az összpontból!

Nem kell parázni, meg lesz az! :) Egy kalappal a többihez!

2012. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi ! :) na most már kicsit megnyugodtam :)viszont kívánom ! (már ha érettségiztek ti is ! ) :)
2012. máj. 7. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vok én tavaly csináltam de azért köszi.és sok sikert a hátralévő írásbelikhez + a szóbelikhez :)
2012. máj. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :))))) remélem minden jó lesz :)
2012. máj. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!