Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin lehet nyomtatott...

Érettségin lehet nyomtatott betűkkel írni?

Figyelt kérdés
Számomra sokkal könnyebb és pontosabban tudok így írni. Folyóírásnál mindig lehagyom az ékezeteket, mert túl gyorsan írok, mindamellett nagyon erős túlzás, hogy szép a kézírásom.
2012. máj. 6. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy pont az érettségi sikerét kellene(értsd: lenne érdemes) egy ilyen apró hülyeség miatt kockáztatni... egy 2001-ben érettségizett angol és olasz nyelvtanár és gyakorló tolmács-szakfordító (Akkor érettségiztem,amikor megkezdték az érettségi szigorítását, komolyabbá tételét, persze nem a munka világában,mert ott a mai napig lócitromot se ér, hanem pl. ebben az évben vezették be az OKÉV intézményét, hogy minden írásbeli érettségi feladatlapot Győrbe, egy külső,független bírálóbizottság elé kell küldeni,aki nem ismer téged, se egyetlen másik érettségizőt se)
2012. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen, de mi bajuk van a nyomtatott írással? Vagy nem szeretik, ha könnyebben olvasható egy szöveg?
2012. máj. 6. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lehet, de legegyszerűbb ha megkérdezed a tanárt.
2012. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szeintem lehet, ,mivel én mindig úgy írok, és osztályfőnököm már régen szólt volna, ha a folyóírás kötelező lenne. Az irodalmat és a törit is mindig úgy írtam (mármint esszéket, próbaérettségiket), német éretttségin is nyomtatottal írtam a leveleket. Keresztanyám engem is ijesztgetett ilyen hülyeségekkel, de jól kiröhögtem:D
2012. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is nevetséges lenne ilyenekbe belekötni, de az érettségi szabályzata alapjáraton tele van röhejes dolgokkal, ki tudja, ez nem-e egyike azoknak.
2012. máj. 6. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogyan merülnek fel ilyen kérdések. Az érettségit meg kell írni, és kész. Sehol nincs szabályozva, milyen betűtípussal írjál. Ebbe nem is lehet sehogy belekötni.
2012. máj. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindent nyomtatott betűkkel írtam, a magyarom 88%-os lett, a történelmem meg négyes. De senkit sem érdekel az eredménye, a lényeg, hogy nem számít, hogyan írja az ember.
2012. jún. 18. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!