Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Használhatom-e ilyen esetben...

Használhatom-e ilyen esetben a számológépemet a matek érettségin?

Figyelt kérdés

A számológépemen betűk is vannak (a hosszú mgh-on kívűl minden betű) tehát elvileg szöveget írhatnék bele (bár fogalmam sincs, hogy miként lehet).


Használhatom ezt a megszokott számológépemet érettségin vagy vennem kell egy másikat, amire lesz 1 napom, hogy megszokjam (+ fölösleges kiadás lenne)?


Valóban ellenőrzik ezt? Kérdezzem meg holnap a matek tanáromat?


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2012. máj. 6. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szöveges adatok tárolására alkalmas számológép nem használható, szóval valószínűleg nem tudod majd használni. De kérdezd meg a tanárod, az a biztos.
2012. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, pont ettől féltem.


Egyébként Canon 750i számológépem van:

[link]

2012. máj. 6. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a gép nem alkalmas szöveges adat tárolására.

De tényleg mutasd meg a tanárodnak.

2012. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt lehet használni, a komolyabbakat már nem. Tehát,ami pl. már grafikus ábrázolásra is alkalmas, az ilyen:

[link]

2012. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat. Azért holnap megmutatom a tanáromnak is.
2012. máj. 6. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy lehet, mert nekem ilyenem van, és tavaly ezt használtam érettségin.
2012. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. A matek tanárom is azt mondta, hogy szerinte használhatom.
2012. máj. 7. 14:46
 8/8 anonim válasza:
használhatod, azok a karakterek a számrendszerekhez kellenek, nem szövegbevitelre vannak (9-es számjegy után jön az A, majd a B és így tovább)
2012. máj. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!