Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvételizek egy egyetemre/...

Ha felvételizek egy egyetemre/főiskolára (színművészeti) nagyon számít, hogy hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

A kérdésnél nem konkrétan csak arra a sulira gondoltam.

És az, hogy hogy nézek ki az kb. olyan, hogy van 1-2 piercingem és színes a hajam. (Persze vehetek fel parókát is :) )


2012. ápr. 25. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nyilván nem mindegy, hogy hova felvételizel. A Színműnél éppenséggel számíthat, de hogy ez előny vagy hátrány, ha ilyen extravagánsan nézel ki, az nagyban függ attól, hogy épp ki fog osztályt indítani, neki milyenek az elképzelései, stb. Erre úgysem tudsz felkészülni, mint ahogy senki más sem, szóval kár még a sok minden más mellett ezen is görcsölni. :)

Más egyetemeken, fősulikon gondolom szakmától függ, hogy számít-e a kinézet, de valószínűleg a legtöbb helyen nem.

2012. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem az egyen tehetsegetol es karakteressegetol fugg hogy felveszik-e ide. Lehetsz csodaszep, tehetseg nelkul nincs eselyed. Lehetsz bun ronda de brillians! (ne vedd szemelyesen a bunrondat, csak pelda) Inkebb alaposan kezulj a felvetelire,ha azzal foglalkool a kinezeted alapjan fognak biralni feszult leszel es nem fogsz arra koncentralni ami a lenyeg!
2012. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
huha bocs a helyesirasert az elozo valaszban! nem tudom mi van ma velem...
2012. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmi baaj :D

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 25. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem leszarják. Meztelenül is odamehetsz.
2012. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha szerencséd van, nem küldenek el azonnal... Ha bemész egy előadásra, mit szólnál, ha valaki piercinggel és festett hajjal játszana? Kizáró ok. Ha tényleg ezt akarod csinálni, akkor ne így menj felvételire!!!

Remélem segítettem.

2012. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!