Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elméletileg, a tanárok által...

Elméletileg, a tanárok által összeállított listán kedden szóbelizek. Az elnök ezt megváltoztathatja ezt? Mm h esetleg hétfőre tesz. és ez mikor derülne ki? :S

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megváltoztathatja, de nem fogja nyugi, nem szokás.
2009. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok listája szerint én is kedden fogok. Tavaly előrehozottaztam, és akkor volt némi variálás, de nem az elnök miatt. Én távosra járok, felnőtt tagozatra, és a variálás oka az volt, hogy volt, akinek az egyik nap nem volt kire hagyni a gyerekét, szólt annak a tanárnak, aki összeállította a listát, az pedig megkérdezte telefonon, hogy ki cserélne vele, és így közös megegyezés alapján ment a csere-bere.
2009. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem szokás, d eazért mindig akad pár kotnyeleskedő okostojás ...
2009. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nálunk volt változtatás.. Volt, aki szombatra volt kiírva, és a megnyitó napján, csütörtökön érettségizett..
2009. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti és ehhez még csak kotnyeleskedő okostojások sem kellenek. Nálunk is volt variálás, nekem úgy szólt a tanár, hogy ha fél órán belül odaérek, akkor még letudnak aznap. Van ugyanis, hogy gyorsabban haladnak a feleletekkel, mint gondolják, olyankor a nap végén marad még idő 1-2 olyan emberre, akinek kevesebb tárgya van, ezért azokat be szokták hívni. Megtudni pedig úgy fogod, hogy majd valaki ilyenben illetékes ember felhív, hogy ha tudsz, ugyan menj már be érettségizni.
2009. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát nem is tudom.. kedden én vagyok az első, de viszont másfél órára lakok a sulitól..:S

Ha hétfőre beraknának még embert csaknem a keddi elsőt hanem az utolsót nem? hogy ne bontsák meg a keddi 'rendet'

2009. jún. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!