Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki HÖK elnök?...

Hogy lehet valaki HÖK elnök? Milyen feladatai vannak egy elnöknek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt kell megkérdezned, belőled nem lehet az.
2010. szept. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már miért ne lehetne belőlem HÖK elnök? Jövőre megyek egyetemre, és (elnézésedet kérem) de nem tudom, hogy lehet valaki elnök. Bocsánat, hogy kérdezni mertem. Amúgy meg ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább maradj csendben, de ha már vetted a fáradságot, hogy válaszolj akkor írhattál volna valami értelmeset.
2010. szept. 14. 07:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, először HÖK-képviselőnek kell lenned, amihez az kell, hogy elég népszerű legyél és a diáktársaid rád szavazzanak. Aztán ott elindulhatsz felfelé a szamárlétrán.


De ha megengedsz egy személyes véleményt: el kell döntened, hogy tanulni akarsz az egyetemen, vagy höközni. Mert ha normálisan tanulsz, akkor nem marad energiád a sok egyéb teendőre, ha meg beleveted magad ezerrel a közösségi élet szervezésébe, meg a hökbe, akkor azt a tanulásod sínyli meg. Ez alól még nem nagyon láttam kivételt.

2010. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!