Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11 töritételt meglehet tanulni...

11 töritételt meglehet tanulni egy éjszaka alatt?

Figyelt kérdés

A 11 ben benne van a 2 világháború is! :S

Ami 6 oldalas a többi 1-2.


2009. jún. 19. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem....
2009. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én törin a mohácsi vészt húztam, és az ország három részre szakadását. Semmire sem emlékeztem! Mindent a forrásból írtam ki, ott van a kronológiás atlasz, a sok forrás (nálunk 2 oldal volt), ha abból kiírod a lényeget, és szépen előadod, akkor jó lesz a töri szóbelid. Én pár pontot vesztettem. Szerintem mindegyik tételt olvasd el egyszer, és ne tömködd a fejet évszámokkal, meg olyan dolgokkal amiket úgyis ki tudsz majd olvasni. Jegyezz meg érdekességeket, amivel kiegészítheted, ja és a legfontosabb olvasás közben "értsd meg" azaz kapcsold össze a dolgokat.


Hajráá :)

2009. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nagyon ari vagy! :)
2009. jún. 19. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
11 tétel gyökérség. Az egyetemisták a sokszorosát szokták megtanulni egy nap alatt...
2009. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
azért én nem modnanám gyökérségnek, az egyetemisták idősebbek és jóval tapasztaltabbak. Mellesleg mindig az a legnehezebb amit éppen tanulsz. Én a bme-re járok, és képzeld én is sokat kell tanuljak, és mostmár nekem sem lenne sok 11 tétel, viszont akkoriban sok volt! Amúgy kérdező ne parázz, és ne netezz hanem tanuld, és jól mondrták előttem: értsd meg a lényegét és akkor utána majd az atlaszból összerakod a dolgokat már
2009. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
meglehet tanulni nyugi. viszont ne számíts a forrásra, és ezt nem elrettentésképp akarom mondai. jó, jó sok tanár több oldalas forrást ad. én tavaly az utópikus szocializmust, kommunizmust húztam és a forrásom egy kép engelsről, marxról és leninről volt, semmi szöveg
2009. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán:D Ne félj tőle, érettségin amúgy sem buktatnak, segíteni fog minden tanár:)
2009. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát remélem is hogy nem buktatnak meg! :S

A töritől tartok a legjobban.

Csak nehogy olyat húzzak amiről hírtelen semmi sem jut eszembe! :(

2009. jún. 19. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült?
2009. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!