Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van 2 különböző fajta...

Miért van 2 különböző fajta érettségi egy időszakban egy tantárgyból?

Figyelt kérdés

Most lehet én vagyok a hülye, de úgy tudom, hogy egy érettségi időszakban egy feladatlap van. Pl. itt van a középszintű matek érettségi. 2011 májusában 2 fajta érettségi van, és még nagyon sokszor máskor is. Most nem értem...nem egységesen mindenki azt írja?

[link]

Itt a honlap, akinek nem világos a kérdés, mert tudom, hogy bonyolultan fogalmaztam, de nem értem ezt. :D



2012. ápr. 15. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig 2 van, mert van egy tartalék minden érettségi időszakban, amit aztán ezek szerint nem használnak újra később.


Amikor én érettségiztem 2005-ben, akkor matekból mindkettőt megírtuk, mivel az elsőt állítólag valakik előtte nap megszerezték, így akinek felvételihez kellett, annak szombaton újra kellett írnia (akinek nem, az év végi jegyet kapta), viszont abban az évben volt még egy harmadik is, mert a zsidó iskolákban vasárnap írták a pótot.

2012. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam (tanár mondta) hogy gyakorlásnak teszik fel.
2012. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!