Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Muszáj megjelennem az állásker...

Muszáj megjelennem az álláskeresési tréningen?

Figyelt kérdés
jelentkeztem a Munkaügyi Központban ahol kaptam időpontot csoportos munkaügyi tréningre. Muszáj ezen részt vennem? Nem hiszem hogy bármi újat tudnának mondani...
2012. márc. 21. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen részt kell venned, mert ráírják a munkakönyvedre hogy részt vettél és hogy "komolyan" veszed a dolgokat. Egyébként tudnak újat mondani neked, nekem az iskolámban volt ilyen tréning amikor elvégeztem a plusz szakmákat is. És ott mégsem mondtak el mindent.
2012. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi rosszul mondtam,. nem a munkakönyvedre írják rá hanem az álláskereső kiskönyvedre. Bocsi de kicsit előre gondolkoztam :)
2012. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! ott voltam és tényleg nem mondtak újat... :P
2012. márc. 23. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!