Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1.677777-es átlag már bukásnak...

Lor kérdése:

1.677777-es átlag már bukásnak számít?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 16:51
 1/9 anonim válasza:
100%
Hajaj, tornázd meg fel 1.9re!!
2012. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Komám az vastagon.
2012. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2012. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy. Van olyan hely ahol a bukás 2 egészes átlag alatt van. Ha nem is ilyen iskolába jársz akkor is valószínű, hogy feleltetni fognak a kettesért.
2012. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tanár függő. Nálunk többnyire 1,75-től adják meg a kettest, de ha valaki 1,55-1,6 körül van, akkor feleltetik. Kivéve a magyar tanárunkat, ő szigorúan 2,0-ra adja meg a kettest és 1,8 alatt nem is felelteti a diákot. De szerintem ez tök jó, végülis nem kér semmi olyat, amit kettesre ne lehetne teljesíteni. :)


Szóval tényleg tanárfüggő, de még nincs évvége, mostmár több egyest ne szerezz, rendszeresen készülj az órákra, tanulj és akkor nem lesz gond.

16/L

2012. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg. Tudást ugyanis nem fejez ki. De annak a sok hetesnek semmi értelme, átlagot max. két tizedesjegyig számolnak.
2012. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
szerintem 1,6-nál már alap hogy felfele kerekítés, 1,5 meg a tanár jóindulata. Viszont az fontos hogy milyen jegyek feletet, tz, stb.
2012. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Személyes véleményem szerint, nem alap a kettes ilyen átlagnál. Ez azt mutatja, hogy több az egyese mint a kettese. Miért? Mert az év nagy részében szart a tanulásra. Miért kellene átengedni? a két szép szeméért? Hiszen nem tudta teljesíteni a tanév követelményeinek több mint a felét. Én álláspontom, hogy kerek kettes alatt senkit sem kellene átengedni.


Sajnos ez nem így van, és ez meg is látszik. Az összes iskolában csökken a színvonal, kevesebb az elvárás. Egyre hülyébbek a diákok.

Például az én régi középiskolámban a jelenlegi 9-10-esek nem csinálnak annyit, nem tanulnak annyit, nincs annyi órájuk, mint annak idején nekünk.

Kerek kettesre állna az azt jelentené, hogy az egész évben a minimumot teljesítette.


Ennyi a véleményem röviden. Nem kell egyetérteni.

2012. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk 0,75 az elvárás, ha az alatt vagy, meghúznak
2012. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!