Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önéletrajznál a nem teljesen...

Önéletrajznál a nem teljesen hivatalosan végzett, nem szakmai, viszont fontos diákmunkáimat meg szabad említeni?

Figyelt kérdés
Csak hogy valami tartalma is legyen, mert kezdőként nincs sok munkatapasztalatom, viszont már évek óta dolgozok, csak nem bejelentve. És ezek a munkák is mutathatnák hogy jó a teherbírásom, meg ilyenek.
2012. márc. 19. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2012. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyobb lélegzetvételűeket érdemes,mondjuk ahol már eltöltöttél pár hónapot.Ha 1-2 hétig végeztél idénymunkát vagy bármi mást,azzal szerintem teljesen felesleges a sorokat tölteni.Ha a képzésed során voltál szakmai gyakorlaton,terepgyakorlaton azt is említsd meg.
2012. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szakmai gyakorlatot beírtam, köszönöm :)

ez már évek óta, minden nyáron van, több mint 5 éve csinálom, szóval nem 1-2 hét :)

2012. márc. 19. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!