Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet mindent összeegyezt...

Hogy lehet mindent összeegyeztetni? Érettségi.

Figyelt kérdés

Van bő 2 hónapom az érettségiig, és még nem kezdtem el készülni. Mindenből olyan 80%körül van a cél, 4,0 átlagom van. Itt az érettségi, mellette a nyelvvizsga, foglalkozni kellene a párommal és a családommal is, de mindent egyszerre?

Hogy lehet beosztani úgy a dolgokat, hogy jusson mindenre időm?


Erről mi a véleményetek?

Hétfő: készülés másnapra+német

Kedd: külön német, készülés másnapra, töri

Szerda: készülés másnapra, biosz

Csütörtök: -||-, matek

Péntek-Szombat: család, párom, pihenés

Vasárnap: biosz és töri


Ti hogy csináltátok? Tudom, hogy itt legtöbben 0 tanulással is 5ösre érettségiztek, de most azokat kérdezem, akik tettek is érte valamit. Én inkább túlparázom, minthogy le*arom alapon megyek be, és nem vesznek fel..

Előre is köszi :)


2012. márc. 12. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem így jó lesz, jó hogy beosztod az idődet és hogy melyik nap mit szeretnél csinálni, de azért ne ilyen mereven ragaszkodj hozzá. Én is beosztottam, kiszámoltam a szóbeli tételeknél hogy ha naponta megtanulok egy törit és egy irodalmat, másnap másik két tételt és így tovább, hétvégén pedig átnézem azt amit azon a héten tanultam akkor a szóbelire tudni fogok mindent. Közbe néha becsúsztak családi programok amiktől nem tudtam tanulni így a végén kicsit elcsúsztam az egésszel, de mire érettségire került a sor tudtam mindent. Igaz én nem ilyen későn kezdtem el tanulni rá, hanem írásbelire is és szóbelire is már október-november óta készültem, de talán még ha belehúzol behozhatod a lemaradásod. Szerintem ha van egy kis szabadidőd akkor is vedd elő, nem baj az ha nincs benne a napi programodban.
2012. márc. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hhháát hhőhhhőhhőő én eddig 4 magyar és 4 töri tételt tudok fizika egyse és matekból 1et. mert miden tanár az írásbelire hajt hogy az sikerüljön és tudodmit igazuk is van amugy te meg előző mi az hogy október óta készülsz ha még nem is adják meg a tételeket akkor???? kamuzol nekünk novembetbe lettek meg a tételek a matek csak téli szünet után és a fizikát ezen a héten kaptam kézhez... szüval a te álláspontod szerint már nem is lenne értelme tanulnom a szóbelire. :D amugy van amit nem fogok megtanulni mert utálom
2012. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én most az írásbelire gondoltam. A tételek ráérnek még :)
2012. márc. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!