Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes környezetmérnöknek...

Érdemes környezetmérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok továbbtanulni és a környezetmérnöki szakot néztem.Kitűnő tanuló lány vagyok,amit szorgalmammal érek el.Szerintetek eltudnám végezni ezt a szakot,ha átlagos ember vagyok,semmi extra aggyal megáldva ? :)
2012. márc. 7. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, szerintem simán el tudod végezni, ha kitűnő vagy :) nem rossz amúgy a környezetmérnök, de szerintem a többi mérnöki szakhoz képest nehéz az elhelyezkedés vele, szóval én a helyedben másban is gondolkodnék.
2012. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, ha szorgalmas vagy nem lesz vele gondod. Az elsőnek abban igaza van hogy jelenleg nincs túl nagy piaca a szakmának, de ez ha minden igaz talán változni fog. Persze ha az ígéretek nem maradnak csak ígéretek megint :p

Viszont a természet tudományos szakokat kifejezetten támogatják most, ott legalább nem kell attól tartanod hogy nem lesz helyed bekerülni. Szerintem egyébként is nagyon érdekes szak, mikor jelentkeztem vacilláltam én is hogy ezt tegyem-e elsőnek de végül lecsúszott :)

2012. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és külföldön sincs lehetőség elhelyezkedni vele ? :)
2012. márc. 7. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira jó tanuló vagy, menj valami komolyabbra, biomérnöki, esetleg vegyészmérnöki.

Ha pedig mégis erre mész, már beiratkozás előtt legyél tisztában az elhelyezkedési esély(telenség)ekkel és az esetleg esélynövelő lehetőségekkel.

2012. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!