Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már nagyon zavar hogy nem...

Már nagyon zavar hogy nem tudom mi legyek, Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok(5-éves 4+1 év emelt angol+infó), hát kiderült hogy rühellem az angolt ....(de tudom)

Amiket szeretek: játszani xD, csapatba dolgozni, infót,Matekból ha megértem *5 vagyok ha meg nem akkor max 2-3...

Fizikát még elviselem, törit szeretem még(izgalmasabb dolgoknál) többit rühellem.

Legyen jó fizetése , 17 vagyok, milyen jegyekre van szükségem azt is irjátok a munka mellé ,és persze hogy ellehet e vele helyezkedni

Köszi aki segít


2012. márc. 3. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
logisztikus nem akarnál lenni?Van okjban is.De egyetemen is szakosodhatsz arra.Pl: közlekedés mérnökiről.Azt hallotam ők eltudnak helyezkedni.
2012. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon ismerem hogy "mi a dolguk" de nem hangzik rosszul (és ha keresett munka akkor érdekellne is :) írsz róla pár dolgot és hogy milyen jegyek kellenek hozzá?
2012. márc. 4. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem azt tanulom,úgyhogy nem tudom milyen jegyek kellenek.Ha okjn végzek és egy szakközépben akkor csak annyi a lényeg,hogy meglegyen az érettségid.Közlekedési mérnökire hány pont kellett pl. tavaly azt a felvi.hu-n nézheted meg.
2012. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan szakember, aki kapcsolatot tart a partnerekkel, ügyfelekkel. Kommunikációs, marketing és PR tevékenységet végez. Irodatechnikai és multimédiás eszközöket kezel. Közreműködik a rendelések, beszerzések, értékesítések (termék, szolgáltatás) lebonyolításában. Nemzetközi szállítással, szállítmányozással kapcsolatos ügyintéző tevékenységet végez. Nemzetközi szállítással kapcsolatos kiegészítő tevékenységet folytat. Irodai, ügyviteli adminisztrációt végez. Reklamációs eseteket kezel.

Ezt a leírást találtam a neten.

2012. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!