Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a tanárok...

Miért nem szeretik a tanárok ha rágózunk a suliban, osztályban?

Figyelt kérdés
ezt bunkóságnak veszik? vagy miért?
2009. jún. 8. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt bunkóságnak veszik. De nem ők reagálják túl, szerintem is az. Gondolj bele, te örülnél neki, hogy 30 gyereknek próbálsz tanítani valamit, és közülük 25 unott arccal, teli pofával kérődzik? Sőt, van olyan, aki még csámcsog is hozzá :S Vagy képzeld el fordított esetben, ha a tanár úgyszintén rágóval megy be órára, és miközben magyaráz, néha kikandikál a szájából a rágó, neked sem tetszene. Rágózz úgy, hogy a tanár ne vegye észre, én mindig úgy csináltam, és sosem szóltak érte, mert nem volt feltűnő.
2009. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rágózás undorító! Főleg ha nyitott szájjal kérődzik az ember! Nem marhák vagyunk, kérem szépen!
2009. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!