Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki melyik lehetőséget választo...

Ki melyik lehetőséget választotta/választaná?

Figyelt kérdés

A) főiskolán egy olyan szak választása, ami rendkívül közel áll a szívedhez, érdekel is, de szinte lehetetlen vele elhelyezkedni, mert telített a szakma

B)egy olyan OKJ-s szakma, ami szintén nem áll messze az elképzelésedtől, de viszont semmi különösebb nehézséged nem jelentene ennek elvégzése, biztosan lenne állásod, hiszen hiányszakma, rengeteget dolgozol és keveset keresel

C)egy olyan egyetemi szak, ami rendkívül nehéz, ha be is kerülnél keményen kellene tanulnod, talán minden mást félretenni és csak a tanulásnak élni, viszont rendkívül érdekes, hasznos és jól fizető állásod lenne

ha lehet kort is írjatok, köszönöm


2012. febr. 25. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ezt sosem tudhatod, hogy mire x év múlva befejezed az egyetemet, az a szakma még mindig egy jól kereső állást hoz e neked. És én azt mondom ,hogy nekem hiába fizetnek sokat,ha nem érzem jól magam nap mint nap.
2012. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én a "C"-t is választottam. vegyészmérnök

22/L

2012. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
a vegyészmérnöknek: üdv a munkanélküliség állomásainak kapujában...
2012. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tanulnék olyat ami nem áll kicsit sem közel hozzám, mert hiába lenne vele állásom, ráadásul jól fizető, biztosan szenvednék vele. Én az A és a B kombinációját választottam, arra a szakra járok egyetemen ami érdekel, mégha tudom hogy rengetegen vannak és nagyon nehéz lesz elhelyezkedni, hétvégenként pedig okj-re járok levelezőn.
2012. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
C-t választottam. Orvosira járok, eddig úgy tűnik, hogy jó döntés volt. Habár a jó fizetés itthon nem teljesül, de ki az a marha, aki még fiatal, és ebben a Magyarország nevű szutyokban akarja elvesztegetni az életét? Hát én biztos nem!
2012. febr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!