Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kész lenne a felvételi jelentk...

Kész lenne a felvételi jelentkezésem?

Figyelt kérdés

kitöltöttem az összes elektronikus űrlapot,befizettem a jelentkezési procedúra összegét.és ha jól a fizetés menüpontnak narancssárga színnel kell megjelennie,a az ellenőrzés és hitelesítésnek pedig fekete,mivel még nem ért oda hitelesítő lap?ezt ugye még nem baj ha nem adtam fel?De egy valamit nem értek,hogy a dokumentumok menüpont is narancssárga pedig minden szükséges okiratot feltöltöttem,kivéve az érettségit,mivel ebben az évben fogok érettségizni,ez lehet az oka?

remélem valaki tud választ adni a kérdésemre,mert már nagyon aggódom.


2012. febr. 24. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A fizetés és a dokumentumok menüpont nekem is narancssárga volt, amikor hitelesítettem. A fizetés azért, mert én banki átutalással fizettem, az meg hosszabb folyamat, mivel akkor dolgozza fel a rendszer, ha letelt a határidő; a dokumentumok pedig azért, mert nyilván nem tudunk mit feltölteni az érettségi részhez, ha nem is érettségiztünk még le. Szóval ne aggódj, nekem is ez volt és a hitelesítésnél minden simánt ment, visszaigazolást is kaptam e-mail-ben, hogy más dolgom nincs már ezzel.
2012. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is így van.
2012. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!