Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha több sorozatos...

Mit tegyek, ha több sorozatos hiányzásom után szégyellek bemenni közéjük?

Figyelt kérdés
Alapból nem is éreztem jól magam az osztályban sohasem, mert nem bírok megfeleleően feloldódni, szenvedek amíg ott kell lennem, ettől az osztály legalább fele "kinéz" a közösségből, szerintem utálnak. Pedig nem bántott soha senkit sem. Most úgy érzem olyan mélyen elástam magam, hogy onnan soha nem fogok kikecmeregni. Ha csak leszúrni szeretnél, kérlek mellőzd, mert tudom tisztába vagyok így is azzal, mit műveltem!
2012. febr. 21. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:
nem bántottam*
2012. febr. 21. 14:14
 2/4 bánomisén ***** válasza:

Mivel ástad el magad olyan mélyen? Azzal, hogy hiányoztál? Mindenki szokott hiányozni hosszabb-rövidebb ideig, ez nem a magad elásása.


Ha ennyire rosszul érzed magad ebben az osztályban, miért nem kéred át magad egy másikba? Esetleg egy másik iskolába?

2012. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen időszakom de engem az nem érdekelt hogy ők mit gondolnak a hiányzásaimról elvégre semmi közük nincs hozzá
2012. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is így vagyok vele ahogy Te. Én át is kértem magam másik iskolába de a sulim meggyőzött, hogy maradjak. Én érettségi előtt állok így csak 3hónapot most már csak 2 kell kibírnom :) de am ha nem lennék végzős akkor 100% hogy átmentem volna.

Amúgy meg gondold át logikusan.. Mi közük a Te hiányzásaidhoz??!!

Nekik kell igazolni? pótolni? Akkor meg... ne foglalkozz a sok marhával, akiknek nincs jobb dolga mint a Te mulasztásaidon agyalni. Ha rosszul érzed magad, akkor menny át másik suliba..ott akár "új életet is kezdhetsz" , kijavíthatod az esetleges régebbi hibáidat. Én drukkolok neked :)

2012. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!