Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogtechnikusnak megéri tanulni...

Fogtechnikusnak megéri tanulni? Mennyit keres? 1 vagy 2 éves OKJ képzés? Szegeden esetleg nincs ilyen képzés ami ingyenes?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy mennyit keres és megéri e annak tanulni? És hogy 1 vagy 2 éves OKJ képzés?(első okj lenne). Főleg Szegeden érdekelne, oda akarok majd menni, de eddig nem találtam ingyenes képzést nem csak ott, sehol sem. Úgy gondoltam megpróbálom ezt, aztán ha sikerül a fogorvosit, eddig gyógyszertári asszisztensiben és gyógyszerészetiben gondolkoztam, de azt mondták hogy az előbbi nem éri meg, az utóbbira meg úgy egyszerűen nem tudok bekerülni, ahhoz idő kellene. ÉS persze az is az oka mindennek hogy van egy üres épületünk ahova gyógyszertárat akartunk de nem adtak rá engedélyt ezért valószínű hogy fogorvosi rendelő lesz, vagy valami ilyesmi, fogtechnikusi központ. Szóval ez a szakma is érdekes lehet.
2012. febr. 18. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogtechnikusi 3 éves képzés és a gyakorlati helyért mindenhol fizetni kell. Csak magát az elméleti képzést támogatják (ha első OKJ-d és nem múltál el 23). Vannak ugyan olyan helyek, ahol csak 2 éves a képzés, de azok nem jók, mert nincs elég gyakorlat és ennél a szakmánál meg pont az lenne a lényeg.
2012. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, és mennyibe kerülne egész pontosan? Szegeden nem tudsz ilyen képzést?
2012. febr. 18. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Méghogy egy éves
2016. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegeden kérdezd meg a Kossuth Zsuzsában
2016. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már elvégeztem, azért köszönöm. 3 éves volt, de vannak az egyéves ócska gyorstalpalók is ahol semmit sem tanul az ember.
2016. ápr. 13. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!