Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középiskolai tanáraim...

A középiskolai tanáraim látják, hová jelentkezem?

Figyelt kérdés
Eléggé érdekes tanáraim vannak, állandóan belekötnek a továbbtanulási terveinkbe, a saját szájuk íze alapján akarják módosítani az érdeklődésünk, ha ez nem jön össze, akkor mi vagyunk a hülyék, a tehetségtelenek, akikből senki nem lesz... Szóval gondolom nem kicsit vágná ki a biztosítékot az, ha kiderülne, én "csak" OKJ-re szeretnék jelentkezni. Egyből jönnének azzal, hogy az milyen gáz, nem való az iskola színvonalához, én ennél többet tudok, ne akarjak ilyen jelentéktelen sz@r lenni. Közben pedig semmit nem tudnak a terveimről. Meg én ezt nem szeretném még 4-5 hónapig hallgatni. Köszi előre is!
2012. febr. 6. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát hivatalosan nem látják, mert a jelentkezés az tőlük teljesen elzártan zajlik, de tőlünk 12.-ben már kétnaponta megkérdezték, hogy ki hova akar menni.


Amúgy, ha neked vannak terveid, céljaid, és neked ez így jó, akkor ne hallgass arra, hogy mások mennyire baszogatnak. Nálunk is ez van kicsit, az osztályomból mindenki közgazdász lesz (még így a fizetős rendszerben is), engem meg csesztetnek hogy én "csak" bölcsészkarra megyek.

2012. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Tudom, nem is fog engem senki befolyásolni, csak azért mégis rohadt idegesítő egy idő után a dolog, főleg, hogy már 2 éve ezt művelik iszonyatosan magas szinten.... sznob az egész iskolavezetés, ez van.
2012. febr. 6. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tehetségtelennek és hülyének neveznek, miközben a magánügyetekben vájkálnak, kérdezz vissza: maguk mennyit keresnek 5 és fél év egyetemi képzés után?
2012. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Asszem, megbuknék az érettségin, haha :D
2012. febr. 6. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!