Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a felsőoktatási...

Mit gondoltok a felsőoktatási törvényről?

Figyelt kérdés
Én a fejemet verem a falba.Jól kitoltak velünk.Főleg azzal van a bajom,hogy ennyire erőltetik a természettudományos dolgokat,mert az ilyen tantárgyakból mindig megbuktam félévkor,nincs hozzá érzékem,gyűlölöm ezeket.A többihez viszont van.Akkor én most menjek kukásnak?A másik nagy baj:pénz,pénz,pénz.P.csába az egésszel.Azt mondja már meg valaki,hogy hogy tudjak tandíjra gyűjteni,ha nincs munka?Mit csináljak?
2012. jan. 29. 13:00
 1/6 tetro ***** válasza:
Diákhitel?
2012. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akik felvették,mind nagyon megbánták,mert szinte lehetetlen kifizetni.Bár nem mondom,hogy nem fordult meg a fejemben...
2012. jan. 29. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Diák hitelt én nem ajánlom, amint befejezted a sulit máris törleszthetsz, igazából vagy zsebből fizeted, vagy egy rokon, vagy ha nem megy akkor szerintem ne jelentkezz.

És ha kevés pontod lett akkor jelentkezz elsőnek felsőoktatásra aztán tudsz majd tovább menni.

2012. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetro ***** válasza:

ez a mondat mit jelent:

"És ha kevés pontod lett akkor jelentkezz elsőnek felsőoktatásra aztán tudsz majd tovább menni."

2012. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem "felsőoktatás" alatt felsőfokú szakképzést értett.
2012. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szakmám már van,a következő fizetős lenne.Most az a gondom,hogy valami egészen mást akarok tanulni,mert a szakmám nem érdekel.
2012. jan. 29. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!