Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy mozgássérült...

Fczere Péter kérdése:

Szerintetek egy mozgássérült ember lehet gyógypedagógus?

Figyelt kérdés
Értelmi sérült embereket szeretnék tanítani, szerintetek akadályt jelenthet az, hogy kerekesszékes vagyok?
2012. jan. 23. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi akadálya:) (de ez csak szerintem)
2012. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Örülök, hogy a válaszodnak! :)
2012. jan. 23. 20:16
 3/5 A kérdező kommentje:

Na ezt jól megírtam :D

*Köszi a választ!

2012. jan. 23. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy vak ismerősöm aki ott végzett, én úgy tudom, hogy egyedül csak a logopédia szakirányon van alkalmassági vizsga. Amúgy ha magyarból és biószból ill. idegennyelvből jó vagy, akkor nincs akadálya, hogy felvegyenek. :)
2012. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem sincs kulonosebb akadalya, hogy elvegezd a foiskolat. Igaz, hogy csak a logopedian van alkalmassagi, de hallottam olyan REGI tortenetet, ami szerint mozgasserultet elutasitottak mozgasserult szakrol. Annyit azert meg az alkalmassagihoz hozza tennek barmelyik szakkal kapcsolatban, hogy gyogypedagogia nagyon tag terulet, es attol meg, hogy valakinek van enyhe beszed hibaja (ami a bizottsag tagjain kivul senkinek nem tunt fel soha), lehet nagyon jo elmeleti szakember. Nem csak tanitasbol all a szakma! Sok sikert a fosulin! A Barczi teljesen akadalymentesitett! Hajra!

2012. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!