Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy sikerült a mostani...

Nektek hogy sikerült a mostani felvételi? Nehéz volt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 20:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
Egyet értek veled Utolsó !
2012. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a helyzet ,hogy akik ezt a szemetet összerakták nem az a lényeg,hogy kinek hogy sikerül..ezek életükben még gyereket sem láttak szerintem..Vektort belerakni?Könyörgöm 8. osztály vége felé van beleépítve a tananyagba.És ugyebár ezek a (szakképzett)pedagógusok..Na köszi!
2012. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
embereeeek! ha nem tanultuk, nyilván mindenkinek rosszabb lesz.. nem csaak nektek. ne izguljatok már. inkább reménykedjetek meg imádkozzatok, hogy vegyenek fel oda ahova menni szeretnétek. amúgy is mi a garancia arra, hogy ha újraírjuk, abban nem lesz ilyen?
2012. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
kib*szott szarul sikerült..jó mondjuk matekból alapból kettes hármas vagyok..de itthon tudtam írni egy 34 pontos matekot..mosmeg örülök ha 20 pont lesz..A magyar is érdekes volt..remélem ott is lesz minimum 30 pontom..
2012. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
amúgy nem tudom azon elgondolkozott e már valaki h aki pót központit ír annak nem lesz benne vektor, ha meg lesz akkor van egy hete átnézni/megtanulni. :/ ez is igazságtalan a többiekkel szemben.
2012. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!