Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgakurzust hogyan és mivan?!

Vizsgakurzust hogyan és mivan?!

Figyelt kérdés
Nem sikerült levizsgáznom egy tantárgyból. A tanárnőtől azt kaptam vissza, hogy kérjek vizsgakurzust...hogy kell ezt kérni? Van erre nyomtatvány? Nagyon nem vagyok ezzel tisztában:S Vagy csak vegyem fel újra a tantárgyat második félévben? Vagy micsoda? Mert bent van ugyan a meghirdetett tárgyak között, de nem vizsgakurzusként... Help!
2012. jan. 20. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A keresztfélévekben szoktak NÉHA indítani vizsgakurzust, ami abból áll, hogy felveszed és a félév végén vizsgázol belőle.

Tehát nincs óra, meg előadás meg semmi, csak egy vizsga.


A tanulmányi osztályon kérdezz utána. (Mert spec. azt sem írtad meg, hogy hol tanulsz.)

2012. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

NYME-SEK


Jó, azt addig értem, hogy csak vizsgáznom kéne menni. Meg is van hirdetve a tárgy, elmélet és gyakorlat, de vizsgakurzus nincs belőle...ezért nem akartam felvenni. Viszont más tárgyaknál van olyan lehetőség, h. vk, csak pont ennél az egynél nincs, ezért nem értem:/ meg a tanárnő is úgy írta, hogy "kérjen", nem pedig úgy, hogy vegyem fel...ebből gondolom, hogy ez nem lesz olyan egyszerű, hogy csak felveszem...

Egyébként még lenne néhány kérdésem neptunnal kapcsolatban, mert fura dolgokat művel:S:D Ha valaki esetleg levélben válaszolna a kérdéseimre azt megköszönném:) Itt szerintem hosszú lenne.

2012. jan. 20. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs vizsgakurzus, akkor a tanszéktől kellene érdeklődni, hogy nem akarnak-e kiírni. Nekik ez elvileg semmilyen plusz terhet nem jelent. Bár elvileg neked sem lehet bajod abból, ha felveszed újra rendesen a tárgyat, nem kötelező bejárnod órákra. De azért mindenképp kérdezz utána a tanszéken, bár az is érdekes, hogy a tanár nem tud semmi konkrétabbat.


A Neptunról meg kérdezz, ha gondolod, próbálok válaszolni, már egy ideje én is használom, bár nem ugyanazon az egyetemen, de a rendszer ugyanaz :D

2012. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!