Hogyan is van ez?

Figyelt kérdés
Ott szeretném hagyni az iskolát. Még 1 évem van nem indult angol nyelv így németre raktak be. A némettel meg küzdök.Egyszerűen nem tudom bemagolni. Több mint 8 évig tanultam angolt. Eddig az iskolában úgy voltam, hogy megpróbálom a németet de nem megy voltam már tanárnál is mondta, hogy az alapoknál kéne kezdeni de annyi időm nincs, hogy azt is bemagoljam stb. Azon gondolkoztam, hogy otthagyom az iskolát és Szeptembertől egy másik iskolába megyek ahol van angol nyelv. De azt mondta a mostoha anyám, hogy mivel elmúltam 18 éves ezért fizetni kell érte. Ez igaz? Én úgy tudtam ha nincs még szakmám akkor ingyenes.
2012. jan. 10. 19:42
 1/1 Fenyvesi Gábor ***** válasza:
Ez így van, Magyarországon az első szakma ingyenes.
2012. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!