Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az az intelem, amit annak...

Mi az az intelem, amit annak idején az iskolában unalomig hallgattál valamely tanárodtól, és idővel mégis jó tanácsnak bizonyult?

Figyelt kérdés

minket a biológia tanárom folyton arra emlékeztetett, hogy egyenes háttal üljünk az asztalnál, a csípőnket nyomjuk hátra, a könyökünket támasszuk meg az íróasztalon, így egyrészt rendesebben kapunk levegőt tanulás közben, másrészt nem kapunk gerincferdülést.

ma, több, mint húsz évvel később értem igazán, hogy ez nagyon hasznos, mert tényleg jobban tudok koncentrálni olvasás vagy számítógépezés közben, és a hátam se fáj.

kérlek, írj kort és várost

39/Dunaújváros


2012. jan. 8. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már régen jártam iskolába,akkor kötelező volt az órán a hátunk mögött összekulcsolt kézzel ülni. Azért,hogy a hátunk egyenes legyen.

Ma is sokszor ülök így,ha fáradt vagyok vagy fáj a hátam. 5-10 perc után sokkal jobb.

2012. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj de érdekes, hány éves vagy, milyen városban jártál iskolába?
2012. jan. 8. 10:33
 3/3 anonim válasza:

Nekem nem voltak ilyen okos tanáraim. A mi biológia tanárunk csak arról beszélt, milyen jó annak, aki KISZ tag és aki nem, az nem viszi majd semmire az életben. :-)

42nő

2012. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!