Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kell írnom ezzel...

Fogalmazást kell írnom ezzel a címmel, hogy: Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. Ötletek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy hogyan kedjek hozzá, ha tudnátok tippeket vagy témákat mondani hogy miről írjak ami ezzel a címmel kapcsolatos, nagyon sokat segítene!
2009. nov. 16. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

írj egy olyan esetről, amikor véletlenül elkotyogtál valamit, és ennek sok, súlyos következménye lett. vagy találj ki egy ilyen sztorit.

vagy keress olyan példát az irodalomban, ahol valaki magából kikelve lehordott vkit, aztán ezzel megbántotta a másikat, és végetért a barátságuk, stb...

2009. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm... köszönöm :) szerintem az elsőt választom majd
2009. nov. 16. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jujj ez a tavalyi felévteliben volt...xd


Én valami olyasmit irtam h. egy cégnél a hapi beszólta fönőkének és kirúgták és az egyik munkatársa azt mondta neki ami a cím.

2009. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vááá pont felvételi lap ez is. xDD csak mi gyakorlunk
2009. nov. 16. 20:12
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és köszi:D
2009. nov. 16. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

igen,a központiban volt:D

én egy vicces sztorit írtam, hopgy az egyik osztálytársam hülyeséget nyögött be órán:D

2009. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legutolsó hozzászóló volt egyedül közel a megoldáshoz. A közmondás arra vonatkozik, amikor valaki okoskodni akar, de egy nagyképű vagy rosszindulatú felelőtlen megjegyzésével elárulja saját butaságát.
2014. márc. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!