Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 400 oldalas könyv 1 hét alatt?

400 oldalas könyv 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek neki a megtanulásának? Gazdasági jog egyébként.
2011. dec. 26. 16:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Gyorsan kezdj neki. :D
2011. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap alatt sikerült ennyit:D Ha elkezded, akkor már menni fog, csak vedd rá magad. Bármiről is van szó, elkezdeni a legnehezebb.
2011. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Első lépésként olvasd el a tartalomjegyzéket, így összeáll az agyadban egy kép arról, hogy miről is fogsz tanulni.

Utána csinálhatod azt, hogy felosztod a könyvet napi adagokra, elolvasod először "minden nélkül", utána lényegaláhúzással, majd aztán harmadjára már csak az aláhúzottat olvasod, és sorkiemelővel kulcsszavakat emelgetsz ki. Este átlapozgatod, aztán reggel mielőtt nekiállsz az aznapi adagnak újra átlapozod.

Ne passzívan tanuld, pörgesd közben az agyad.Hülyén hangzik, de nekem mindig segít, hogy kis kommenteket vagy hangulatjeleket teszek oda, ahol mondjuk meglepődöm az anyagon vagy hasonlók. Segít bevésni.:) Remélem tudtam segíteni:) Kitartást, jó tanulást és eredményes vizsgázást!:-)

2011. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a tippeket meg főleg! Még nem kezdek neki, mert egyelőre egy másik tárgyra tanulok, de holnapután már muszáj leszek. :)
2011. dec. 26. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Na sikerult??
2012. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha magyarul van nem lehet nehéz annyira
2015. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!