Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Párhuzamosan egy egyetemre és...

Párhuzamosan egy egyetemre és egy főiskolára járok, miért szólnak le ezért?

Figyelt kérdés
Szerintetek is stréberség? CSAK azért csinálok kettőt, mivel az elsővel nem lehet elhelyezkedni.
2011. dec. 19. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen biztos vagy benne h nem tudsz elhelyezkedni vele, akkor miért csinálod?
2011. dec. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán rossz emberekkel barátkozol.
2011. dec. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz mások véleményével, én már kicsit bánom, hogy nem voltam szorgalmasabb, és nem vettem fel egy másik szakot annak idején.

De ha még te is feleslegesnek érzed az elsőt, tényleg kár folytatni.

2011. dec. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsészképzés mellett pl. hasznos valami gazdaságit tanulni. Előbbi csak azért, mert nem lehet vele elhelyezkedni, még lehet érdekes! Gazdaságin én mondjuk halálra unnám magam.


Stréberség... Miért érdekel ez egyáltalán? Másoknak akarsz megfelelni, vagy magadnak?

Az emberek irigységből, féltékenységből mondhatják ezt. Mert ők maguk lusták, egy képzéshez is kevesek, vagy még odáig sem jutottak el. Nem jó nézni, ha te magad süllyedsz, ahogy mások emelkednek és jobb lehetőségeket teremtenek maguknak. Inkább visszahúznák az ilyeneket.

2011. dec. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Sztem kifejezetten menő dolog az ha valaki tud egymás mellett két szakot is csinálni....mondjuk én építészkarra járok, az magában sem egyszerű.

stréberség?...stréberség az ha nincs mellette semmi életed, másrészt, meg ha az is lenne, ki nem szarja már le?...a te életed, neked kell tudnod mit csinálsz, szard le mások mit gondolnak....tanulj amíg ingyen teheted, mert utólag már meló mellett nem egyszerű, és sokba is fáj.

2011. dec. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! és azt is, hogy nem szóltatok le.


Azért folytatom az első szakomat, mert szeretem, és csak nagyon kevés kell, hogy teljesen befejezem. Ez társadalom tudumányi terület, tehát hasonló a bölcsészképzéshez, ezért is kezdtem el mellette egy gazdasági szakot is.

Nem tartom magam strébernek, van barátom és barátaim, kosarazom és a táncolást is folytatni fogom. Bulizni is elszoktam menni.


Csak egyszerűen rosszul esik, hogy túl buzgónak tartanak, csak hogy én látom az 5 éve nem dolgozó apukámat, és azt, hogy nehéz kevés pénzből megélni.

2011. dec. 19. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
RESPECT ;)
2011. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is két alapszakra járok egyszerre. ráadásul matekra és kémiára... igaz tanári szakirányosak, így elég mindkettőn 120 kreditet szereznem, mert a maradék 60at elfogadtatom a másik szakról. :-)
2011. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!