Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ürüggyel tudnék lógni...

Milyen ürüggyel tudnék lógni a suliból? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nehéz nap lesz, és a biológiát elfelejtettem megtanulni.Anya mondta, hogy maradjak itthon, mert annak semmi értelme, hogy kapok egy rossz jegyet.Nagyon szarul érzem magam emiatt nem szoktam ilyet csinálni, de lehet ez a jobbik választás.

A kérdés ugye, hogy mit mondjak miért nem voltam iskolában.


2011. dec. 6. 07:38
 1/6 anonim válasza:
ha anyud mondta ,akkor irjon igazolast csaladi okokra hivatkozva! ennyi!
2011. dec. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, egészségügyi okok miatti távolmaradás. Ezt a tanároknak. Hát, hogy diáktársaidnak mit mondasz, nos, ha nem akarod megmondani az igazat szimplán megmondod, hogy egy kis gyomorrontás és pont :)
2011. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem tudom ez a gyomorrontás kicsit átlátszó, nem?a családi ok tetszik, csak ott úgy is lesz valaki, aki rákérdezne pontosan.ha erre kapnék még ötleteket nagyon hálás lennék.


köszönöm a válaszokat

2011. dec. 6. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
nem átlátszó, ettél valamit aminap és nem esett rosszul. Nekem bevált anno :) sőt még mondta is a tanárom, hogy szegény, akkor ma se kellett volna suliba jönnöd, meg blablabla :D
2011. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyomorrontás, megjött és görcsölt a hasad, orvosnál voltál, lekésted a buszt, átaludtad a délelőttöt, előző este hőemelkedésed volt és anyud a biztonság kedvéért otthon tartott, temetés, elutaztatok, stb...
2011. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyukád beírja az ellenőrződbe, hogy családi ok és kész. Senki nem fogja kérdezni, mi volt az a családi ok.
2011. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!