Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZOTE vs. DOTE? Esetleg POTE?...

SZOTE vs. DOTE? Esetleg POTE? Melyik a jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elsőnek a Semmelweist fogom megjelölni, de ha az nem jön össze, szívesen járnék vidékre. Csak szeretnék ezekről az egyetemekről többet megtudni.
2011. dec. 5. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Szegedre járok, most vagyok harmadéves.

Úgy gondolom, hogy mind a 4 egyetem színvonalas, így felesleges arról vitatkozni, hogy melyik a legjobb és a legnehezebb. Nm próbáltam ki mind a négyet (ahogy szerintem senki), így objektív véleményt úgy sem tudnék mondani.

Max azt, amit én is hallok. De az nem túl megbízható, hiszen mindenhol a saját egyetemet istenítik:D Szegeden nyilván a szegedit, máshol meg mást:)


Az elméleti képzés szerintem jó az egyetemen. Persze vannak unalmas órák, rossz tanárok, de hol nincsenek?

A gyakorlat is változó. Vmiből nagyon jó, vmiből elég gyengusz. Vmiből meg attól függ, hogy milyen tanárhoz kerülsz:D

De ahogy hallottam, a gyakorlat egyik egyemen sincs a toppon, mert Mo.-n ugye nem igen van pénz a dolgokra.


Az egyetemi élet szerintem szuper. Rengeteg program van, rengeteg lehetőség. Éjszakai fürdőzés, kari buli minden héten, télen koriest.


Ami még nagy előny, hogy mi kapunk ingyen bérletet a tömegközlekedésre, plusz évente 13 ezer forint jegyzettámogatást. Ami bizony nem jön rosszul, mikor a legolcsóbb könyvek is tizenezer forintba kerülnek...


A város szép, egész tiszta, folyamatosan alakul, épül, szépül:) Mióta ide járok egyetemre, annyi mindent felújítottak, építettek, hogy meg sem tudom számolni:D


Ha esetleg van vmi konkrét kérdésed, szívesen válaszolok, de így konkrétumok nélkül elég nehéz írni:)

2011. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!