Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Általános...

Melyik a jobb? Általános geológus, vagy hidrogeológus?

Figyelt kérdés
Éppen szakirányválasztás előtt állok, de nem tudom majd, hogy melyiket válasszam. Ha valamivel jobban akarnék járni akkor sima geológus, de ha tényleg ütős és keresett szakmát akarok akkor a hidrogeológusnak kellene mennem. Nem tudom eldönteni :( Érvekre lenne szükségem.
2011. nov. 26. 14:33
 1/4 anonim válasza:

hát ha ütős keresett akkor szerintem hidrogeológus.

Kicsit tudnál mesélni nekem, hogy milyen a szakod mert én is

geológiára szeretnék továbbtanulni jövőre?

Meg hogy mennyire keresettek? Milyen pénz lehet benne?

Honnan hallottad, hogy a hidrogeológus ütős keresett?

Viszont írtad, hogy a sima geológussal jobban járnál. Miért?

Bocsi a sok kérdésért, de jó pár helyről hallom, nem keresettek a geológusok, de én mindenképpen ezt szeretném tanulni, mert ez érdekel.

2011. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a hidrogeológus. azt csak Miskolcon képzik. Azaz inkább képződik, a tanárok hozzáállását nem minősítem.
2014. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta már választottam szakirányt. Eljárástechnikára mentem :) Illetve igen, igazad van, a tanárok hozzáállását nem minősíteném én sem :S De nem csak a hidrón vannak ilyenek, hála istennek az eljárástechnikán nagyon rendes tanárok vannak, nem bántam meg, hogy oda mentem :) De jó lett volna a hidró is, viszont lebeszéltek pont a tanárok miatt... és félig igazuk volt, mert nagyon sok évfolyamtársam szenved a tanárok miatt :S
2014. máj. 2. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:
az eljárástechnika kitűnő választás volt! :)
2014. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!