Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A diplomások miért nézik le...

A diplomások miért nézik le azokat, akiknek csak OKJ-s végzettségük van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
mert a diplomások jobb esetben többet tanultak.
2011. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert a diploma nem egyenlő az inteligenciával.
2011. dec. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem nézem le őket.Mindenhol vannak bunkó emberek,ne foglalkozz velük.
2011. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

"Azért mert a diploma nem egyenlő az inteligenciával."


Ez tökéletesen igaz, viszont azt tedd hozzá hogy valamilyen szintű intelligencia kell egyes szakokhoz, hogy elvégezd.


Amúgy én nem nézem le őket, engem néznek le mert tovább szeretnék tanulni és nekem is mindig ezzel az intelligenciás dologgal jönnek. Egyébként az intelligenciájára ne legyen büszke senki, azt "kapta", nem kell érte megdolgozni, ergo akinek azért nincs diplomája mert lusta ember, az ássa el magát, akinek azért nincs diplomája mert nem érdekli semmi ilyesmi, az a normális eset.


Egyszóval én nem nézem le a nem-diplomásokat (igaz még nekem sincs, de törekszem rá)

2011. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Ne általánosítsunk, kérlek! Sok diplomás azért nézi le az OKJ-s végzettségűeket, mert szart sem ér a diplomája, és irigykedik, hogy más többet elér kevesebb tanulással. A másik lehetőség, hogy simán csak beképzelt és bunkó hülye, aki összekapart magának valami szart a szülei pénzén a Kodolányin, vagy a Gábor Dénesen, és most hűűű de nagyon büszke magára...Nem kell törődni velük. Szerintem az olyan diplomások, akik normálisak, azok belátják, hogy szükség van diploma nélküli emberekre is (nem csak az OKJ-ról beszélek), akik felépítik a házát, levágják a haját stb...Aki ezt nem látja be, az egyszerűen buta, és nem kell lesüllyedni a szintjére azzal, hogy idegeskedsz miatta.
2011. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Pontosítsunk. Egyes beképzelt diplomások lenéznek néhány buta, agresszív, öntelt OKJ-st.

Úgy általában, aki ad valamit a diplomájára, nem néz le se OKJ-st, se mást, ha erre az illető nem adott okot. Akkor sem az OKJ-t nézi le, hanem az embert.

2011. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem unjátok még ezt a folytonos "pfuj Kodolányi, pfuj ZSKF, pfuj Gábor Dénes" dolgot? Ez ugyanolyan agyi és szellemi szegénységre utal, mint az, amikor valaki lenézi a nála kevésbé képzetteket.
2011. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem, igazán nem unom...ismerek ilyen embereket, és soha nem fogok lenézni egy 19 éves fiút, aki hentesnek megy, mert nem elég okkos ahhoz, hogy tanuljon, de legalább dolgozik, és hasznára van a társadalomnak, viszont le fogok nézni valakit, aki nem elég okkos ahhoz, hogy jól tanuljon, és ahelyett, hogy elmenne dolgozni, inkább elvégez valami szart, rosszabb esetben még a szülei pénzét is költi rá, aztán kitörölheti vele a seggét, és élősködik az államon, meg az én pénzemen, amikor nem kap munkát.
2011. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Kodolányin végeztem, jelenleg 7000 forintos az órabérem, nem hiszem, hogy az állam pénzén élősködnék a tiéden meg pláne nem!

Én sem nézek le senkit, nekem apukám pék, anyukám pedig bolti eladó, láttam mennyit dolgoztak, hogy biztosítsanak nekem mindent (nem, nem költségtérítésesen végeztem el az iskolát) és egyszer nem fordult meg a fejemben, hogy jaj de rossz, nekem a szüleim nem orvosok vagy ügyvédek..

Buta és irigy emberek mindig és mindenhol lesznek, viszont ráhúzni a KJF vagy ZSKF hallgatóira azt, hogy ők nézik le a szakmunkásokat.. elég abszurd, nem gondolod?

2011. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mert ezt nyomja a TV és a parasztok beveszik.
2014. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!