Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mért vannak kiakadva a diplomá...

Mért vannak kiakadva a diplomások, hogy utcát kell söpörni?

Figyelt kérdés

Évek óta azt szajkózzák, hogy nem kell ennyi diplomás.


[link]


2011. máj. 27. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Félig - meddig jogosan felháborodhatnak, hiszen × évet nem azért töltöttek el egyetemen/főiskolán, hogy diplomával utcát seperjenek.

Ha büfé szakról van szó, ha nem...

2011. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért vannak kiakadva, mert nem ezért tanultak ennyit.
2011. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
nem vegyük egy kalap alá az összes diplomást
2011. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
*ne
2011. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Menjél te.
2011. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Igaz, de a szerintem a kérdező épp ezt kérdezi. Hogy már évek óta mondják, hogy nem tudják őket foglalkoztatni, akkor miért nem mást tanultak?
2011. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
12%

amúgy a fiatalok csak a szüleik miatt tanulnak tovább, meg azért, hogy ne keljen elköltözniük otthonról, és a szülők eltartsák őket, na meg persze haverkodás, és buli az egész egyetem!!!!!Minden másnap berúgós baszós bulik vannak.Az meg hogy milyen a jegyed az nem számít. (legalább is én ezt a választ szoktam kapni a barátaimtól)

Utána meg miután hozzá vannak szokva, hogy semmit nem kell csinálniuk, el vannak kényeztetve, nem fognak 60 ezerért utcát seperni.Persze, én sem értek egyet azzal, hogy diplomások sepregessenek, de hát örüljenek ha felveszik őket sepregetni, mert akinek meg nincs diplomája munkát se talál. MOst ezt a világot éljük.

2011. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, látszik, hogy neked nagyon savanyú az a bizonyos szőlő. Buliztam, ittam én is az egyetemen, de hogy zh-ra, vizsgákra, szigorlatokra is legalább olyan vehemenciával tanultam, arra mérget vehetsz.
2011. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Utálom az általánosítást!!!

Nem igaz hogy az egyetem a bulizós, ivós b@szós bulikról szól. A sz@r egyetemeken a sz@r szakok erről szólnak. De a kemény szakokon és sulikban teljesen más a módi. Én bioszon tanulok 300 társammal és ha van időn egy félévben egyszer lazítani sokat mondok. Mi nem bulizni jöttünk ide hanem tanulni. Itt szinte napi 5-6 órát kell a kettesért tanulni mert akkora az anyag. És igen is, mi nem megyünk el a 3-5-7 évünkben dolgozni mi azalatt nem keresünk akár 60 ezret, míg valaki elmegy. És b@szki én nem azért tanulok hogy 60 ezerért menjek el dolgozni, mert akkor nem tanultam volna. Senki nem hülye hogy elb@sszon az életéből úgy egy csomó évet hogy semmi értelme ne legyen!

Szóval igen is ne menjenek el 60 ezerért dolgozni a végzett egyetemisták! Ne mi figyeljünk már, hogy mi az elvárás, hanem az állam szabályozza és mi evickéljünk, de nem lehet a diákokra fogni, hogy b@szki tudtátok, sok jogász van minek mentetek oda????

Azért b@szki, mert volt rá lehetősége és az akart lenni nem utcaseprő!!?!?!?!?!?!?

2011. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Előző vagyok!


A,úgy meg dolgoztam már kőműves mellett szoval nem büdös a munka, de pont azért tanulok, mert nem akarok amellett dolgozni életem végéig.

2011. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!