Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mért vannak kiakadva a diplomá...

Mért vannak kiakadva a diplomások, hogy utcát kell söpörni?

Figyelt kérdés

Évek óta azt szajkózzák, hogy nem kell ennyi diplomás.


[link]


2011. máj. 27. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

És szerinted a sok ilyen-olyan szakmenedzser meg ügyintéző okj-s el tud majd helyezkedni??


jól kell választani szakmát, ha egyetemi/főiskolai képzés, ha okj-s, ha szakmunkás akkor is.

ennyi


én egyetemista vagyok, nem bulizok, meg b*szok be minden héten, egy félévben a vizsgaidőszak után szoktunk elmenni bulizni, meg esetleg szülinapokat ünnepelni, és ennyi...

nem egy büfészakra járok, mérnök leszek, pont azért választottam ilyen szakot, hogy ne kelljen utcát söpörni.


amúgy érdekes, hogy mindenki azzal van elfoglalva, hogy az egyetemisták "ingyenélők" meg nem akarnak akármit dolgozni...mi van a sok cigánnyal, akik még lopnak is? meg a többi nem cigánnyal, akik ugyan ezt csinálják? mi van a bűnözőkkel, akiket a börtönökben is a mi adónkból "szállásolnak el"??


minden okoskodónak csak azokkal van bajuk, akik tanulni akarnak, mert nem segélyekből meg szar munkából akarnak egész életükben megélni...

2011. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Én vagyok az aki jól megkavarta a szart egy véleményével, pedig csak a kérdésre válaszoltam, de jól lepontoztatok, mert ezek szerint a sok egyetemista nem tud olvasni.

Én azt mondtam el amit az ismerőseimtől hallok, és látok, akinek nem inge nem veszi magára, és ráadásul leírtam azt is, hogy én sem értek egyet azzal, hogy diplomás emberek menjenek el sepregetni, de sajna ezt a világot éljük, hogy örül az ember ha munkát talál.

Valamiért jól felháborodtatok, de nem értem, hogy miért, valaki feltett egy kérdést, én a hallottak, meg látottak alapján véleményt formáltam, de tudod, ha nem értesz egyet semmi baj, mert ez az oldal arra való, hogy mindenki leírja a maga válaszát.Ha pedig egyesek magukra ismertek, és fáj az igazság, akkor sem kell lepontozni .

A kérdés kiíróját nem akarjátok felakasztani??Hogy merészeli.... :)

2011. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát azért ne túlozd el a dolgot, senkit nem akarunk felakasztani, ezt ne húzd ránk. Csak pont ahogy én is leírtam nem akarok kőművesként életem végéig dolgozni ezért tanulok. Te meg 5-10 vagy talán 15 egyetemista véleményét hallottad sztem többet nem mert egyetemista létemre ha 8 emberrel tartom a kapcsolatot egyetemen sokat mondok. És már levontad hogy mind a több tízezer egyetemista bulizós iszákos ember. Ezen háborodtunk fel. mert nem azt mondtad, hogy lehetnek kivételek hanem azt mondtad mindenki ilyen. Ez téves, és hülyeség. Sok sok egyetemista keményen tanul hogy bennmaradjon és elvégezze a sulit.
2011. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az 51%-os egyértelműen az alapján általánosít, hogy manapság egymás után nőnek ki a föld alól a kamuszakok, amiket nem nehezebb elvégezni mint egy gyengébb középiskolát és a legtöbb ezt végzett hallgató nem is megy tovább MA képzésre. De hidd csak el, hogy vannak olyan hallgatók is komoly szakokon, akik bizony kőkeményen tanulnak, hetekig nem is járnak el soha, ha egy-egy komolyabb vizsgára készülnek! 3 hét múlva lesz szigorlatom, de már most idegbajosan készülök, reggel 7-or kelek és este 7-8-ig tanulok, kisebb szünetekkel. Ezt pedig az 5 év alatt nem egyszer csináltam. Ekkora energiabefektetéssel és szellemi erőfeszítéssel pedig én kérek elnézést, hogy nem betanított munkát óhajtok végezni.
2011. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"amúgy a fiatalok csak a szüleik miatt tanulnak tovább, meg azért, hogy ne keljen elköltözniük otthonról, és a szülők eltartsák őket, na meg persze haverkodás, és buli az egész egyetem!!!!!Minden másnap berúgós baszós bulik vannak"


Szeretném elmondani neked, hogy a legtöbb egyetemista pont az egyetem miatt költözik el otthonról, de te biztosan jobban tudod. Hallottál pár degenerált barmot nyilatkozni és sikerült az egész társadalmi rétegre általánosítanod, gratulálok. Azért zavar ennyire, mert én meg közben látom/tapasztalom, hogy mennyire nem így van. Az, akit normálisan neveltek a szülei küzd azért, hogy a saját lábára álljon, ne a szülei nyakán kelljen élősködnie, jók legyenek az eredményei, hogy ösztöndíjat kapjon. Sajnállak téged.

2011. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!