Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Start kártya igénylésével...

Start kártya igénylésével kapcsolatban valaki otthon van?

Figyelt kérdés
Szeretnék igényelni start kártyát, de viszont nekem nincsen diplomám, jelenleg csak a 8 általános, mert félbe kellet szakitanom a tovább tanulásomat, 18 elmultam de nem vagyok még 25, és most lenne az első munkahelyem ahol megkérdezték hogy van-e ilyen kártyám, mert hogy akkor több eséllyel indulok az adott állásnál. Viszont az Apeh oldalán olvastam hogy diplomárol kérnek papirokat meg ilyesmik, nem értem :( igy is kaphatok start kártyát, vagy nem? kérem valaki világositson fel! előre is köszike:)
2011. dec. 2. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
nem kötelező. A pályakezdős kell neked! :)
2011. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pályakazdő vagy ahhoz kérjél START kártyát. Bemész és ott kitöltöd a papírokat. Lényegében személyes irarooknál több meg egy bizi nem kell más.


Nem olyan bonyolult

én is kértem GYEs után.

2011. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!