Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átlagos intelligenciával...

Átlagos intelligenciával (IQ-val) bármit el lehet érni?

Figyelt kérdés
Bármilyen egyetemi szakot el lehet végezni, ha az érdekel és szorgalmas vagyok? Nagyon sok a negatív ember a környezetemben, és senki sem hisz bennem, és már lassan én magam is kezdek kételkedni hogy képes lennék rá.
2011. nov. 30. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne figyelj az olyan emberekre,akik le akarnak húzni. A legfontosabb dolog az az,hogy bízz önmagadban és,akkor szinte bármire képes vagy! A legtöbb embernek átlagos vagy azon aluli az IQ-ja,és nem szabad,hogy emiatt elcsüggedj, mert ha tényleg szorgalmas vagy és a cél elérésének érdekében képes vagy áldozatokat hozni,akkor szerintem vágj bele az egyetembe és próbáld ki magad!
2011. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én úgy gondolom saját tapasztalatból, hogy ha nagyon érdekel valami azt szívesen tanulod, plussz még szorgalmad és kitartásod is van, akkor szinte bármire képes vagy.

Olyat meg úgysem választasz, ami ne érdekel. Úgyhogy ne aggódj.

Azért kíváncsiságból megkérdezhetem milyen szakot szeretnél elvégezni?

2011. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

általános orvosira akarok menni, de a saját szüleimnek sem merem elmondani (1x már elmondtam jól le lettem ugatva, hogy belőlem úgyse lehet stb..), egy időre beletörődtem, hogy akkor biológia alapszakra megyek, de nagyon nem vonz, egyáltalán nem érdekel ami az állatokkal, növényekkel kapcsolatos. Persze biztos lenne annak is olyan része amit szeretek, de csak másodlagos. Az orvosit pedig egész végig szívből tanulnám... egyébként a humán tárgyakat az istenért sem tudom megtanulni, max megjegyzem aztán pár nap és elfelejtem, bioszból 5ös vagyok, matekból meg 3as, de 5ös is tudok lenni, ha tanulok. Ezzel azt akarom mondani hogy nem vagyok egy zseni, aki tanulás nélkül is tud mindent, matekot gyakorlás nélkül stb...


és te 2. válaszoló milyen szakot végzel/végeztél?

2011. dec. 1. 16:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Még azt sem tudják hogy emelt szinten érettségizem biológiából...(kémiából sajnos nem tudok, mert nem tanították normálisan, sőt csak 1 évig, tehát még nem is engednének, fizikából is nagyon gyenge volt az oktatás+már időm sincs felkészülni, mert ott a többi tárgy is...). Csak nem tudom hogy akkor beletörődjek és menjek-e biológia szakra vagy inkább érettségizzek le jövőre kémiából és go orvosi, ha felvesznek... Az a baj h nem egészen rajtam múlik...
2011. dec. 1. 16:12
 5/7 A kérdező kommentje:
nyelvből is 5ös vagyok, bár már kezdek belőle berozsdásodni, de ennyi, csak rá kell dolgoznom és az is pipa.
2011. dec. 1. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazán boldog életed, akkor lehet ha azt csinálod ,amit szeretsz! Ha jobban vonz az orvosi akkor gyerünk,nincs akadálya.
2011. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megéreztem :-)) Hasonló cipőben voltam én is, bár nekem a család teljesen rám bízta, a biosz tanárnőmtől pedig rengeteg biztatást kaptam.

No majd még írok, mert úgy érzem sokat jelentene neked, csak nincs időm, mert két picivel vagyok itthon, de amint tudok jelentkezem, akár priviben is ha szeretnéd.

Addig is jó tanulást :-)

2011. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!