Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a 2014-től...

Az igaz, hogy a 2014-től érettségizőknek minimum 2 emelt érettségi szükséges?

Figyelt kérdés

Az X óra közmunkáról hallottam,de ezt ma mondta egy ismerősöm.

Igaz ez?Mert nem hinném,mivel akkor ez folyna mindenhonnan és biztos hallottam volna az ez ellenes sztrájkokról...

Aki tud erről bármit,írjon,légyszíves!


2011. nov. 21. 17:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10.,köszönöm!:)


'(1) A Nemzetközi Olimpiai Bizottság által szervezett olimpiai játékokon, a FIDE által szervezett Sakkolimpián, 1984-től kezdődően a Paralimpián vagy Siketlimpián 1-3. helyezést elért jelentkezők felvételi összpontszáma bármely általuk választott intézményben, tagozaton, szakon 500 pont.! ezt hogy értsem?500 pont jár a felsorolt dolgok valamelyikéért?mert az irreális lenne...

2012. jan. 6. 19:28
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez mindig is így volt! Aki olimpián bennevan az első 3-ban, annak max pont jár, bárhova és bármire.
2012. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A közmunkáról én is hallottam, de hogy mikortól azt nem tudom.

A két emelt meg csak az orvosi és gyógyszerész karokra kell majd 2013-tól, ahogy azt előttem valaki írta.

2012. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

"Mondjuk értelme lenne, mert a középszintű érettségi egy röhej, nulla tanulással meg lehet írni. Az emelt szintűre legalább tanulni kell."


Kedves válaszoló, mikor érettségiztél 1995-ben?? Képzeld egyáltalán nem nulla a középszint, 3 hete tanulok szóbelire 23 történelem tételt amelyikből van ami 3 anyagrészből áll, és a további 80 tételről már ne is beszéljünk. Kíváncsi lennék neked hány százalékos lett az érettségid, mert ha arra gondolsz hogy nulla tanulással elértél 25%-ot és az neked jó akkor értem, de ne mond már hogy semmit nem tanul valaki és 80-90%os érettségije lesz!!!

2013. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!