Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a 2014-től...

Az igaz, hogy a 2014-től érettségizőknek minimum 2 emelt érettségi szükséges?

Figyelt kérdés

Az X óra közmunkáról hallottam,de ezt ma mondta egy ismerősöm.

Igaz ez?Mert nem hinném,mivel akkor ez folyna mindenhonnan és biztos hallottam volna az ez ellenes sztrájkokról...

Aki tud erről bármit,írjon,légyszíves!


2011. nov. 21. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudtommal ez nem igaz, és csak egyből kell emeltezni ha egyetemre akarsz menni.
2011. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Juj,köszönöm.:)
2011. nov. 21. 17:25
 3/14 anonim ***** válasza:

Addig még van több mint két év. Teljesen felesleges ezen rágódnod, sok víz lefolyik még a Dunán, ki tudja mi lesz addig.

Mondjuk értelme lenne, mert a középszintű érettségi egy röhej, nulla tanulással meg lehet írni. Az emelt szintűre legalább tanulni kell.

2011. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jól van!
2011. nov. 21. 18:49
 5/14 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne, hogy nem lesz olyan, hogy "minimum 2 emelt érettségi". ha belegondolsz, most is legfeljebb 2 emelt érettségivel tanulsz tovább, mivel csak 2 tárgyat számolsz be egy szakra való jelentkezéskor. lehet, hogy valamikor bevezetik, hogy pontosan 2 emeltre lesz szükséged a továbbtanuláshoz. sőt remélem bevezetik, sokat dobna a felsőoktatás színvonalán.
2011. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én meg remélem nem!És lepontoztalak..-.-
2011. nov. 22. 17:01
 7/14 anonim válasza:
A közmunka az igaz... láttam a tévében többször is .. Tesómnak szerencséje van ,ő jövőre leérettségizik ,de én csak 2018-ba.XD://
2011. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem azért ez nem fer, hogy most akkor két év múlva két emelt kell ahhoz, hogy tovább tanulj. Én szakközépbe járok négyes átlagom van és úgy kalkuláltam, hogy tovább megyek. Erre kiderül, hogy az esélyem az szinte nulla mert két emelt egy szakközépben.:D Mérnök szerettem volna lenni de ez nem fog össze jönni szerintem. Azt kellett volna csinálniuk, hogy aki már középiskolába jár annak ez még ne legyen mert így én is valószínűleg Gimnáziumba mentem volna és a gimisek előnyben vannak.
2011. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért ez elég túlzás,hogy a gimisek előnyben vannak.

Debrecen legjobb (és az ország egyik legjobb) gimijében tanulok,mégis pl. matekból és németből olyan rossz tanáraim vannak,hogy senkivel nem tudják megértetni a tananyagot-matek emelt kilőve,középszinten is max. 4-es;németből nyelvvizsgát terveztem,de már lemondtam róla.

Egyébként sok egyetemen alacsony a ponthatár.

Remélem 2014-re semmi szivatósat nem terveznek.

2011. nov. 25. 19:20
 10/14 anonim válasza:

2013től két emelt kell orvosira, állatorvosira, fogorvosira. a jogban meg ezekben nem vagyok biztos, de itt vannak :)


[link]


itt nyálazd végig, igaz 2014ről szó sincs

2012. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!