Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van ha nem írtam rá minden...

Mi van ha nem írtam rá minden érettségi lapra a nevem? ( 1 lehet kimaradt) Létezik hogy emiatt megvágnak/nem engednek át?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekelne, mert iszonyat sok a bükokrata ebben az országban, akik élvezettel kéjelegnek azon, hogy valaki az előírásosnál kettővel több fogpiszkálót használt, és majd jól meg lehet érte büntetni.
2009. máj. 10. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
ha egy lapra nem került rá nem probléma... legalább másik 5-ön rajtavan...kizárt h.emiatt húzzanak meg.
2009. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy vágnak meg ezért. Ha akkora nagy probléma lenne ez, akkor hidd el rá fog kerülni az a név (tanároknak sokféle tintájú tolla van). Én ráírtam ugyan mindre, de szerintem egy grafológus sem mondaná meg, hogy egy embertől származnak-e azok, annyira ideges voltam. Amúgy meg szerinted ellenőrzi valaki, hogy mind a 32 oldalon (pl.: történelem) rajt van-e a neved. A javító tanárok egy része szerintem majdnem elalszik, amikor javítja az érettségiket, nem törődik azzal, hogy mindannyiszor felírtad-e a nevedet. Ne görcsölj ilyen hülyeségeken, inkább élvezd, hogy van egy hónapunk a szóbeliig. Jó pihenést és tanulást!
2009. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem a te felelősséged, a tanárnak kell egyesével átlapoznia a füzetkéket, amikor beadod. Egyébként valószínűleg azért hozták ez a felettébb időrabló szabályt, hogy ha valamilyen rejtélyes oknál fogva szétesnének a dolgozatfüzetkék, - ami valljuk be, elég kevéssé valószínű - akkor be lehessen azonosítani a szanaszét repkedő lapok tulajdonosait is.
2009. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!